Sayın Sektör Temsilcileri,

Derneğimizce ağır yük kaldırma ve taşıma sektörü kapasite göstergelerini baz alarak hazırlanan  “Ağır Yük Kaldırma ve Taşıma Sektörü Envanter Çalışması” na katılımlarınızı bekliyoruz.

Çalışmamız sektörün gelişim potansiyelini ölçmeyi amaçlıyor, paydaşların bulunduğu noktayı tanımlayarak gelişim alanlarını ortaya çıkarmayı ve böylece sektörümüze katma değer yaratmayı hedefliyor.

Çalışma ile ilgili tüm detaylar aşağıda belirtilen linkte verilmiş olup, anket çalışmasına katılmanız için talep edilen bu bilgileri firmanız  için doldurup bizlere iletmeniz gerekmektedir.

Firmanız ile  ilgili vereceğiniz bireysel tüm bilgilerin gizli tutulacağını ve hiçbir kuruma veya kuruluşa verilmeyeceğini özellikle belirtmek isteriz. Anketimize katılarak vereceğiniz bilgiler, sektörün genel görünümünün raporlanması amacı ile kullanılacaktır.

Daha fazla bilgi almak için, AKT , 0216-526 44 64/66 numaralı telefonlardan veya akt@akt.org.tr  e-posta adresinden temas kurabilirsiniz.

Katkılarınız için teşekkür eder, anket formunun 05  Mart 2021 tarihine kadar iletilmesini rica ederiz.

AKT-Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği

New Register
Eposta
Eposta Tekrar
Şifre
Şifre Tekrar

ÜYE GİRİŞİ

ÇOK YAKINDA

AKT – 2019 Yıllık Başarı Ödülleri Töreni

AKT 2019 yıllık Başarı Ödülleri Töreni Türkiye’nin öncü ağır kaldırma ve ağır taşımacılık sektörünün profesyonellerini  bir araya getiriyor.
Sektörün, yapılan işlerin ve firmaların değerinin ortaya çıkabilmesi için İlk defa 2019 yılında verilmesi planlanan AKT 2019 yıllık Başarı Ödülleri bundan sonra her yıl düzenli olarak organize edilecek. Amaç İstanbul’da düzenlenecek Ödül Töreni’nin son kullanıcılar, ağır taşıma ve kaldırma sektörünün üyeleri için Türkiye’nin en prestijli etkinliği haline getirilmesidir.
Sektörün bir araya gelmesi ve yapılan güzel işlerin paylaşılması için gerçekleştirilecek olan ‘AKT Başarı Ödülleri Töreni’ etkinliğinin, sektörümüz değeri ve kalitesinin artmasına katkıda bulunacağını düşünüyoruz.
2019 yılında İstanbul’da birincisi düzenlenecek olan ödül töreninde 2018 yılı projeleri çeşitli kriterlere göre ödül alacak.
Sektöre hizmet veren ve bu konuda uzmanlaşmış seçkin bir jüriden oluşan değerlendirme kurulunun vereceği oylar ile finalistler arasında kalan projelerden birinci seçilecek.
Ağır taşıma ve ağır nakliyat firmalarının profesyonellerinin dışında, bu sektörün hizmet verdiği inşaat, enerji sanayi kuruluşlarının yöneticileri, mal, hizmet tedarikçileri, akademisyen ve ilgili kamu kuruluşlarından da katılımcıların yer alacağı gala gecesinde sektörümüzün bütün bileşenleri bir araya gelmiş olacak.
Bu prestijli ödülü alabilmek için katılım formlarınızı AKT’den gecikmeden talep ediniz.

Ödül Kriterleri

1) Kombine projeler
2) Taşıma
    – 120 ton gross ağırlık altı
    – 120 ton gross ağırlık üstü
3) Kaldırma 
   – 120 ton altı teleskopik ve kırmalı kaldırma
   – 120 ton üstü teleskopik ve kırmalı kaldırma
   – Lattice bom
4) Güvenlik
5) Inovasyon ödülü ( Üretici – Taşıma / kaldırma )
6) Inovasyon ödülü ( Son kullanıcı – Taşıma / kaldırma )
7) SPMT
8) Jüri Özel ödülü (Sektöre Katkılar)