MOBİL VE PALETLİ VİNÇLERİN PERİYODİK BAKIMLARI SEMİNERİ

AKT- Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği ve Liebherr Makine Ticaret Servis Ltd. Şti. işbirliği ”Mobil ve Paletli Vinçlerin Periyodik Bakımları Semineri “ 02 Temmuz 2021 tarihinde online gerçekleşti.

AKT-Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Altunkum ve LİEBHERR Türkiye Genel Müdürü Sayın Danyel Temizkan’ın  açılış konuşmaları ardından LİEBHERR Türkiye Mobil ve Paletli Vinçler Servis Müdürü Sayın Nihat Şimşek “ Mobil  ve Paletli Vinçlerin Periyodik Bakımları” ile ilgili sunum yaparak, soru ve cevap kısmıyla seminer sona erdi.

AKT-Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği olarak değerli işbirlikleri için LİEBHERR Türkiye’ye, etkinliğe kıymetli bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşarak destek olan Sayın Danyel Temizkan’a ve Sayın Nihat Şimşek’e ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

Etkinlik sunumuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

ÜYE GİRİŞİ

ÇOK YAKINDA

AKT – 2019 Yıllık Başarı Ödülleri Töreni

AKT 2019 yıllık Başarı Ödülleri Töreni Türkiye’nin öncü ağır kaldırma ve ağır taşımacılık sektörünün profesyonellerini  bir araya getiriyor.
Sektörün, yapılan işlerin ve firmaların değerinin ortaya çıkabilmesi için İlk defa 2019 yılında verilmesi planlanan AKT 2019 yıllık Başarı Ödülleri bundan sonra her yıl düzenli olarak organize edilecek. Amaç İstanbul’da düzenlenecek Ödül Töreni’nin son kullanıcılar, ağır taşıma ve kaldırma sektörünün üyeleri için Türkiye’nin en prestijli etkinliği haline getirilmesidir.
Sektörün bir araya gelmesi ve yapılan güzel işlerin paylaşılması için gerçekleştirilecek olan ‘AKT Başarı Ödülleri Töreni’ etkinliğinin, sektörümüz değeri ve kalitesinin artmasına katkıda bulunacağını düşünüyoruz.
2019 yılında İstanbul’da birincisi düzenlenecek olan ödül töreninde 2018 yılı projeleri çeşitli kriterlere göre ödül alacak.
Sektöre hizmet veren ve bu konuda uzmanlaşmış seçkin bir jüriden oluşan değerlendirme kurulunun vereceği oylar ile finalistler arasında kalan projelerden birinci seçilecek.
Ağır taşıma ve ağır nakliyat firmalarının profesyonellerinin dışında, bu sektörün hizmet verdiği inşaat, enerji sanayi kuruluşlarının yöneticileri, mal, hizmet tedarikçileri, akademisyen ve ilgili kamu kuruluşlarından da katılımcıların yer alacağı gala gecesinde sektörümüzün bütün bileşenleri bir araya gelmiş olacak.
Bu prestijli ödülü alabilmek için katılım formlarınızı AKT’den gecikmeden talep ediniz.

Ödül Kriterleri

1) Kombine projeler
2) Taşıma
    – 120 ton gross ağırlık altı
    – 120 ton gross ağırlık üstü
3) Kaldırma 
   – 120 ton altı teleskopik ve kırmalı kaldırma
   – 120 ton üstü teleskopik ve kırmalı kaldırma
   – Lattice bom
4) Güvenlik
5) Inovasyon ödülü ( Üretici – Taşıma / kaldırma )
6) Inovasyon ödülü ( Son kullanıcı – Taşıma / kaldırma )
7) SPMT
8) Jüri Özel ödülü (Sektöre Katkılar)